Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x



W dniach 28.04 - 1.05.2017 odbędzie się w Brnie (Czechy) XI Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych. Konkurs przewiduje trzy kategorie wiekowe:
  • 1. kategoria - do ukończenia szkoły średniej,
  • 2. kategoria - 1-3 rok studiów
  • 3. kategoria - 4-5 rok studiów i starsi

Program w specjalności: waltornia

1. Kategoria
1. Etap - utwór obowiązkowy:
    Georges Barboteau - Saisons (Automnet, Printemps)

2. Etap - utwór obowiązkowy:
    Tomaso Albinoni - Koncert B-dur (1. część)

do wyboru (jeden utwór w każdym etapie):
    Karl Matys - Koncert nr  2 (1. część)
    Camille Saint–Säens - Morceau de Concert (1. część)
    Eugene Bozza - En Irlande
    Jan Koetsier - Romance
    Franz Strauss - Nocturno
    Reinhold Gliere - Nocturno
    Franz Strauss - Fantazja op. 2
    Mojmír Bártek - Skelet
    František Škroup - Koncert
    Wolfgang Amadeus Mozart - Koncert nr 1 D-dur (1. część)
    Wolfgang Amadeus Mozart - Koncert nr 3 Es-dur (1. część)


2. Kategoria
1. Etap - utwór obowiązkowy:
    Paul Dukas - Villanelle pour Cor et Piano

2. Etap - utwór obowiązkowy:
    Johann Sebastian Bach - Suita nr  1 (Gigue, Courante)
    (materiał nutowy dostępny tutaj: Courante, Gigue)

do wyboru (jeden utwór w każdym etapie):
    Richard Strauss - Koncert nr 1 Es-dur op.11 (1. i 2. część)
    Wolfgang Amadeus Mozart - Koncert nr 2 Es-dur (1. i 2. część)
    Wolfgang Amadeus Mozart - Koncert nr  4 Es-dur (1. i 2. część)
    František Antonín Rosetti - Koncert Es-dur (1. i 2. część )
    František Antonín Rosetti - Koncert d-moll (1. i 2. część )
    Jan Václav Stich-Punto - Koncert nr  5 (1. i 2. część)
    Jan Václav Stich-Punto - Koncert nr  7 (1. i 2. część)
    Ludwig van Beethoven - Sonata (1. i 2. część)
    Franz Strauss - Koncert op.8 (1. i 2. część)
    Emil Hlobil - Sonáta (1. i 2. część)
    Paul Hindemith - Sonata F-dur 1939 (1. i 2. część)
    Joseph Rheiberger - Sonata (1. i 2. część)
    Jane Vignery - Sonata (1. i 2. część)
    Kerry Turner - Sonata (1. i 2. część)


3. Kategoria
1. Etap - utwór obowiązkowy:
    Robert Schumann - Adagio und Allegro As-dur op.70

2. Etap - utwór obowiązkowy:
    Eugene Bozza - Sur les Cimes

do wyboru (jeden utwór w każdym etapie):
    Richard Strauss - Koncert nr  2 Es-dur (1. i 2. część)
    Reinhold Gliere - Koncert na róg (1. i 2. część)
    Jiří Pauer - Koncert (1. i 2. część)
    Oldřich Flosman - Koncert (1. i 2. część)
    Frigyes Hidas - Koncert (1. i 2. część)
    Christoph Förster - Koncert nr 1 Es-dur
    Christoph Förster - Koncert nr 2 Es-dur
    Johann Joachim Quantz - Koncert Es-dur
    Georg Philip Telemann - Koncert D-dur
    Anonymus - Koncert Es-dur

Poszukaj nut w dziale Darmowe nuty

Szczegóły na www.zestebrno.cz


Podziel się tą informacją, jeśli uważasz że jest ciekawa




Polecamy także:






Translator

Reklama