W dniach 28-29.03.2017 w Oławie odbyła się XXVI edycja Konfrontacji Instrumentów Dętych. W kategorii III instrumentów dętych blaszanych (uczniowie powyżej lat 13) sukces odniosła młoda waltornistka ze Strzelec Opolskich - Martyna Jamrozik zdobywając 1. Nagrodę. Gratulujemy!

1. Nagroda
Martyna Jamrozik
PSM Strzelce Opolskie

Kompletna lista Laureatów:


Kategoria I (uczestnicy do lat 10)
1. Nagroda
Franciszek Kaczyński - trąbka    OSM I st. nr 3 we Wrocławiu

2. Nagroda
Wiktor Nowak trąbka    PSM I i II st. w Zgorzelcu
Lena Horzelska - trąbka    ZSM w Dąbrowie Górniczej

3. Nagroda
Zdzisław Maliczowski - puzon    OSM I st. nr 2 wc Wrocławiu

Wyróżnienia
Stefan Malik - trąbka    Gminna SM 1 st. w Kluczborku
Dominik Ciesielski - trąbka    PSM I st. w Nowej Soli
Maksymilian Zielenkicwicz- puzon PSM I i II st. w Rybniku
Filip Cicżak - trąbka    PSM 1 st. w Jaworznie
Fryk Król - trąbka    ZSM w Tychach
Antoni Olejnik - trąbka    SM I i II st. w Głogowie


Kategoria II (uczestnicy do lat 13)
1. Nagroda
Natalia Mazur trąbka    SM I i II st. w Głogowie

2. Nagroda
Antoni Hyski - trąbka    PSM I st. w Jaworznie
Antoni Piotr Giza - puzon    ZPSM w Bielsku-Białej

3. Nagroda - nie przyznano

Wyróżnienia
Lena Duszyńska - trąbka    OSM I st. nr 2 we WYocławiu
Kaja Drążek - trąbka    PSM 1 i II st. w Zgorzelcu
Bartłomiej Musioł trąbka    PSM I st. w Wodzisławiu Śl.
Adrian Pawełek - puzon    PSM I i II st. w Rybniku
Julia Szewczyk - trąbka    PSM I st. w Oławie
Jakub Górski - trąbka    ZSM w Tychach
Aleksander Kubica - trąbka    PSM I st. w Będzinie
Tymon Okolus - puzon    ZPSM w Bielsku-Białej
Dawid Nowak - trąbka    PSM I st. w Tarnowskich Górach


Kategoria III (uczestnicy powyżej lat 13)
1. Nagroda
Martyna Jamrozik - waltornia    PSM I st. w Strzelcach Opolskich

2. Nagroda
Kamil Rybaczyk - puzon    PSM I st. w Wodzisławiu Śl.

3. Nagroda - nie przyznano

Wyróżnienia
Szczepan Holeksa - puzon    PSM I i II st. w Cieszynie

GRATULUJEMY!




Polecamy także:






Translator

Reklama