W dniach 6-9.04.2017 w Wadowicach odbył się II Ogólnopolski Konkurs Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia.

Sukcesy odnieśli młodzi waltorniści:
Instrumenty dęte blaszane - I grupa wiekowa
Michał Mocek
2. Nagroda
Michał Mocek
PSM Jaworzno

Leon Jastrzębski
Wyróżnienia
Karolina Drabczyk
PSM Oświęcim
Leon Jastrzębski
PSM Dąbrowa Górnicza
Tomasz Solak
PSM Wadowice


Instrumenty dęte blaszane - II grupa wiekowa
Martyna Jamrozik Dawid Lukasczyk
3. Nagrodal
Martyna Jamrozik
PSM Opole
Dawid Lukasczyk
PSM Opole

G R A T U L U J E M Y !!!
Laureatów (1. 2. 3. Nagrody, Wyróżnienia) prosimy o nadesłanie zdjęć i biografii celem publikacji w naszym serwisie. Nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Kompletna lista Laureatów:

Grand Prix
Kamil Rybarczyk
PSM I st. im. W. Kilara w Wodzisławiu Śląskim


Instrumenty dęte blaszane - I grupa wiekowa
1. Nagroda

Antoni Giza
ZPSM w Bielsku-Białej

Bartłomiej Kiecana
PSM I st. im. A. Cwojdzińskiego

Tymon Okolus
ZPSM w Bielsku-Białej


2. Nagroda

Michał Mocek
PSM I st. im. G. Bacewicz w Jaworznie

Aleksander Kubica
PSM I st. im. F. Chopina w Będzinie


3. Nagroda

Piotr Pałka
SM I st. w Żegocinie

Adrian Pawełek
PSM I i II st. im. K. i A. Szafranków w Rybniku

Jakub Sieczka
ZSM im. O. Kolberga w Radomiu

Dawid Nowak
PSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Tarnowskich Górach


Wyróżnienia

Patrycja Kolis
PSM
I i II st. im. M. Karłowicza w Mielcu

Filip Ciężak
PSM I st. im. G. Bacewicz w  Jaworznie

Andrzej Frydko
PSM I i II st. im. G. Fitelberga w Chorzowie

Leon Jastrzębski
ZSM im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej

Daniel Gębiś
PSM I st. im. K. Szymanowskiego w Oświęcimiu

Sebastian Stopa
PSM I i
II st. w Wadowicach

Tomasz Solak
PSM I i II st. w Wadowicach

Patryk Węcel
ZSM w Sosnowcu

Bartłomiej Kwaśnica
PSM I st. im. W. Kilara w Wodzisławiu Śląskim

Karol Kaca
ZSM im. O. Kolberga w Radomiu

Jakub Dąbrowski
ZSM im. O. Kolberga w Radomiu

Sebastian Litarowicz
SM I st. w Rymanowie

Karolina Drabczyk
PSM I st. im. K. Szymanowskiego w Oświęcimiu

Krzysztof Sarga
SM I st. w Świątnikach Górnych


Nagroda specjalna dla najmłodszego uczestnika konkursu

Alan Czwordon
OSM I i II st. im. F. Chopina w Bytomiu


Instrumenty dęte blaszane – II grupa wiekowa
1. Nagroda

nie przyznano


2. Nagroda

Jakub Antonkiewicz
ZPSM im. L. Różyckiego w Kielcach


3. Nagroda

Mateusz Piasecki
PSM I i II st. w Wadowicach

Piotr Jurczak
PSM I i II st. w Wadowicach

Dawid Lukasczyk
PSM I st. w Strzelcach Opolskich

Martyna Jamrozik
PSM I st. w Strzelcach Opolskich

Mateusz Domek
SM I st. w Łącku


Wyróżnienia

Witold Górkiewicz
PSM I st. im. K. Szymanowskiego w Oświęcimiu

Maria Pomierny
PSM I st. w Olkuszu

Tomasz Bednarz
PSM I st. im. J. Garści w Chrzanowie

Piotr Madziar
SM I st. w Łącku

Patryk Szczypta
PSM I i II st. w Wadowicach

Bartosz Jagieła
SM I st. w Łącku


Podziel się tą informacją, jeśli uważasz że jest ciekawa




Polecamy także:






Translator

Reklama

Biografie


Reklama