Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


Maciej Dujczyński
Urodził się 25.01.2003. Swoją przygodę z muzyką zaczął w wieku 5 lat pobierając lekcje gry na fortepianie. W 2010 rozpoczął naukę w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia im. St.Moniuszki w Katowicach. W 2013 rozpoczął naukę gry na waltorni w klasie mgr Leszka Salwy.

W 2014 i 2016 wziął udział w Akademii Młodego Waltornisty - festiwalu zorganizowanym przez Akademię Muzyczną w Katowicach i portal internetowy waltornia.pl. W lutym 2016 wziął udział w warsztatach z zakresu gry na instrumentach dętych blaszanych w Filharmonii Śląskiej prowadzonych przez Gary Guthmana (USA). Pozostałe zainteresowania to kompozycja, dyrygentura oraz gra na skrzypcach.

Dotychczasowe osiągnięcia:
  • Wyróżnienie w III Świętokrzyskim Festiwalu Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia, Kielce 2016
  • 2. Nagroda w I Ogólnopolskim Konkursie Młody Waltornista, Katowice 2016


Podziel się tą informacją, jeśli uważasz że jest ciekawa

Translator

Reklama

Reklama